Akcesoria do paznokci striplac – spraw, by malowanie paznokci było jeszcze przyjemniejsze

Akcesoria do paznokci striplac – spraw, by malowanie paznokci było jeszcze przyjemniejsze

27 lutego, 2019 Wyłączono przez MS

W ostatnich latach zwykłe lakiery zastąpiły lakiery hybrydowe. Ich popularność wynika przede wszystkim z faktu, iż są one niesamowicie trwałe, a także znakomicie prezentują się na paznokciach. Jednak na rynku pojawiła się metoda striplac, która może być świetną alternatywą dla lakierów hybrydowych, które używane przez bardzo długi czas, mogą wpływać niekorzystnie na płytkę paznokcia. Sprawdź, czym różni się ta metoda od hybryd, a także zobacz, gdzie kupić akcesoria do paznokci striplac w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy!

Czym różni się metoda striplac od lakierów hybrydowych?

Akcesoria do paznokci striplac - dzięki nim malowanie paznokci będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze

Główną różnicą pomiędzy metodą striplac, a lakierami hybrydowymi, jest to, że przy malowaniu paznokci lakierami striplac nie matowimy płytki, a polerujemy ją. Dzięki temu, płytka naszego paznokcia nie niszczy się, tak jak w przypadku stosowania hybryd. Ponadto do usunięcia lakieru nałożonego metodą striplac, nie potrzebujemy żadnego zmywacza, ani acetonu, tylko specjalną oliwkę, która zawiera enzymy. To sprawia, że proces usuwania lakieru jest bardzo prosty, a dodatkowo nasze paznokcie pozostają zdrowe i niezniszczone. Stosując metodę striplac, warto kupić akcesoria do paznokci striplac, dzięki którym malowanie paznokci będzie jeszcze szybsze i prostsze!

Gdzie znaleźć akcesoria do paznokci striplac w atrakcyjnej cenie?

Akcesoria do paznokci striplac znajdziesz w sklepie Alessandro w atrakcyjnych cenach

Akcesoria do paznokci striplac kupisz w atrakcyjnej cenie w sklepie internetowym Alessandro. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty, w której znajdziesz między innymi: płatki odtłuszczające, korektor do lakieru czy sztyft pielęgnacyjny. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością – sprawdź sama!