Anaconda Undercover Spod 50 – wędka o doskonałej konstrukcji

Anaconda Undercover Spod 50 – wędka o doskonałej konstrukcji

27 maja, 2020 Wyłączono przez RG

Nie ma wątpliwości co do tego, że dobra wędka stanowi najważniejszy element wyposażenia każdego wędkarza. Anaconda Undercover Spod 50  to wysokiej jakości produkt, który cechuje się smukłą budową. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść najważniejszych informacji na temat tego modelu.

Anaconda Undercover Spod 50 – zadbaj o dobre czucie podczas łowienia

Anaconda Undercover Spod 50 to wędka, która należy do serii cenionych produktów. Posiada ona smukłe i lekkie blanki, które są wykonane z włókna węglowego High Performance C-Carbon. To właśnie dzięki nim wędka ta gwarantuje szybką i skuteczną akcję. Jej czułość zapewni Ci fantastyczną przyjemność podczas łowienia.

Wędka, której nie straszne są duże okazy

Wędka Anaconda Undercover Spod 50 dzięki unikalnej budowie i wykorzystaniu dobrych jakościowo materiałów do produkcji, jest niezwykle wytrzymała. Dzięki niej możesz stawiać czoła dużym okazom, bez obaw o stan swojej wędki. Jej parametry zapewniają doskonałą akcję i łatwość transportowania. Posiada ona w pełnym rozmiarze 3,9m, a do transportu zmniejszyć można ją do poziomu 2m. Produkt ten cechuje się doskonałą wagą – 550g, która gwarantuje pewny rzut. Ciężar rzuty przy jej wykorzystaniu określa się na 6 – 7 lb. Wykorzystane przelotki to Rambo Guides, a przelotka szczytowa to znany Flange XL, który jest produkowany z tworzywa SIC. Jeśli szukasz wędki, która zwiększy Twoją skuteczność to ten model z pewnością przypadnie Ci do gustu.

anaconda undercover spod 50