Apogee studio – w zdrowym ciele zdrowy duch!

Apogee studio – w zdrowym ciele zdrowy duch!

3 czerwca, 2017 Wyłączono przez MB

Jesteś zniechęcony pogodą za oknem? Chciałbyś mieć więcej energii i poczuć się lepiej we własnej skórze? To wszystko jest w zasięgu twojej ręki! Wystarczy, że skontaktujesz się z profesjonalnymi trenerami z Apogee Studio.

Apogee studio – wiele treningów, mnóstwo zabawy i… intensywnych ćwiczeń

Trenerzy z Apogee wiedzą, że szczyt swojej formy osiągnie się tylko będąc zmobilizowanym i ciężko pracując. Na szczęście ćwiczenia w studiu treningu personalnego w Krakowie są na tyle zróżnicowane i ciekawe, że w niedługim czasie po rozpoczęciu treningu staną się dla ciebie przyjemnością, bez których nie będziesz mógł zaliczyć swojego tygodnia do udanych. Jakie treningi tu na ciebie czekają? Studio Apogee oferuje trening siłowy rehabilitacyjny, pro-medyczny, funkcjonalny, kondycyjny, obwodowy oraz stretching.

Apogee Studio Treningu Personalnego - brzuch

Ćwiczenia z Apogee – kto na nich skorzysta?

Wybór tego studia to doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy ci na zrzuceniu nadmiaru kilogramów. Specjaliści z Apogee mają również doświadczenie w przygotowaniu medycznym sportowców oraz w treningu regenerującym doznane urazy. Śmiało możesz się tu zgłosić, jeśli zależy ci po prostu na poprawie stanu swoich pleców lub skorygowaniu wady postawy.

Dieta i ćwiczenia drogą do sukcesu

Ale… ćwiczenia to nie wszystko! Oprócz profesjonalnego treningu, dopasowanego do wydolności twojego organizmu i do oczekiwanego efektu, trenerzy ze studia Apogee zadbają również o zbilansowaną dietę. Program żywieniowy będzie tak do ciebie dopasowany, że będziesz jadł smacznie, zdrowo i szybciej zauważysz efekty swoich ćwiczeń. Nie marnuj czasu na samodzielne poszukiwanie właściwych ćwiczeń oraz eksperymentowanie z różnego rodzaju dietami. To może przynieść więcej szkody niż pożytku. Zaufaj specjalistom i wreszcie zrealizuj swoje plany. Nie odkładaj tego na później – odwiedź stronę internetową Apogee i rozpocznij tę zmianę.

 

Apogee Studio Treningu Personalnego
ul. Ostatnia 2c
31-444 Kraków
Tel.: 503 970 745
E-mail: info@apogeepersonalstudio.pl