Asics Gel-Contend 5 – wygodne buty o oryginalnym designie

Asics Gel-Contend 5 – wygodne buty o oryginalnym designie

16 marca, 2020 Wyłącz przez RG

Szukasz wygodnych i stylowo wyglądających butów sportowych? Sprawdź koniecznie model Asics Gel-Contend 5, który wyróżniają właśnie te cechy! Obuwie to wykorzystuje innowacyjne technologie, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas biegania i innych aktywności fizycznych. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tego produktu.

Asics Gel-Contend 5 – doskonała propozycja dla biegaczy

Buty męskie Asics Gel-Contend 5 stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które szukają lekkiego i wygodnego obuwia do biegania lub innych aktywności. Są one wykonane z najlepszych materiałów, przez co cechują się wysoką jakością. Możesz być spokojny o to, że posłużą Ci one przez kilka sezonów. Te buty Asics wyróżniają się ponadto wysokim komfortem podczas użytkowania, gdyż zastosowano w nich innowacyjne technologie.

Buty, w których zastosowano podeszwę z pianki EVA

Asics Gel-Contend 5 posiadają podeszwę środkową, którą wyprodukowano z nowatorskiego materiału – pianki EVA. Podeszwa zewnętrzna jest z kolei wytworzona z grubej, odpornej na ścieranie gumy. Jeśli zależy Ci na doskonałej stabilizacji stóp podczas ćwiczeń to doskonale się składa, gdyż ten model od Asics Ci to zapewni. Sprawdź i przekonaj się sam!

asics gel-contend 5