Audiometria Warszawa – zadbaj o swój słuch profesjonalnie

9 grudnia, 2017 Wyłącz przez DB

Audiometria jest to badanie, które nie wymaga ze strony pacjenta szczególnego zaangażowania. Bez znaczenia czy jest to młody pacjent czy dorosły. Trwa zaledwie kilka minut i co ważne może być wykonane w każdym wieku. Pozwala w nieinwazyjny sposób ocenić stan ucha środkowego. Jest to jeden ze sposobów na badanie słuchu. Badanie to nie jest wykonywane w każdej Klinice. A szkoda, ponieważ jest badaniem dokładnym.

Audiometria Warszawa – jaka klinika ?

Tyle wyczytałam, bo na takie badanie otrzymałam skierowanie. Jestem ze stolicy wiec nie mając nigdy styczności z takim badaniem, ani specjalistą musiałam gdzieś się zapisać . Postanowiłam wiec skorzystać z wiedzy innych w tym temacie i znalazłam pozycje Audiometria Warszawa  w Internecie a pod nią Klinikę Optimum . Zapoznałam się ze specjalistami i okazało się że zespół lekarzy pracujący w klinice jest na najwyższym poziomie, a sama klinika może się pochwalić dobrą opinia i nowoczesnym sprzętem. Zdecydowałam się zatem że wykonam badanie w tej Klinice. Nie zawiodłam się i szczerze polecam to miejsce. Wszystko odbyło się w pełni profesjonalnie już od momentu kiedy trafiłam do rejestracji. Następnie zostałam skierowana do lekarza specjalisty, który szczegółowo przeglądnął moją kartę zdrowia a potem przeprowadził długi wywiad na temat przebytych chorób. W końcu odbyło się badanie Audiometria  z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu – aparatury pomiarowej.

 

Audiometria Warszawa

Sama Klinika jest nowoczesną i wyspecjalizowana placówką, która zapewnia dostęp do najnowszych urządzeń do badań medycznych. Klinika obejmuje opieką zarówno dorosłych jak i dzieci .