Balony pomarańczowe na Haloween

Balony pomarańczowe na Haloween

22 stycznia, 2019 Wyłączono przez SP

Co prawda bliżej nam do minionego święta Haloween niż przeszłego, ale i tak postanowiliśmy zastanowić się, jak wykorzystać balony pomarańczowe przy okazji tego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym krótki artykułem.

Co symbolizują kolory pomarańczowe?

Kolory pomarańczowe, a wraz z nim balony, przywodzi na myśl coś żywego, spontanicznego, orzeźwiającego. Kojarzy się w końcu z tropikami i latem. Nie od dziś wiadomo, że pobudza apetyt, stąd często pojawia się w wystroju restauracji. Tymczasem dość solidnie związał się z późnojesiennym świętem zmarłych, jakim jest Haloween. Jak to się stało? Naturalnie w związku z barwą dyni, przekształcanych na czas Haloween w Jack-o’-lanterns, upiorne lampiony.

balony pomarańczowe

Jak wykorzystać balony pomarańczowe na Haloween?

Pomarańczowe balony w czasie Haloween mogą nam zastąpić dynie. Co prawda nie zrobimy z nich lampionów, za to równie trafione dekoracje. Na pewno będzie to łatwiejsze niż wycinanie kształtów w twardej dyni, którą w każdej chwili można przypadkiem zniszczyć. W takiej sytuacji, kiedy napompujemy balony, bierzemy w dłoń czarny gruby flamaster i te same kształty, które byśmy wycieli, malujemy na powierzchni nadmuchanego balonu. Łatwo i szybko!

Balony potrzebne do wykonania takich dekoracji można kupić tutaj: https://smart-deco.pl/sklep/balony-warszawa/balony-w-kolorze/balony-pomaranczowe/