Baseballówki – czy warto je mieć?

Baseballówki – czy warto je mieć?

11 września, 2018 Wyłączono przez AC

Baseballówki – hit sezonu

Baseballówki to trend, który jest obecny w modzie zarówno damskiej, jak i męskiej już od kilku sezonów. Cieszy się bardzo dużą popularnością i nic w tym dziwnego. Dlaczego? Przekonajcie się, czytając nasz dzisiejszy artykuł!

Baseballówki – podstawa codziennej stylizacji

Baseballówki to nic innego, jak bardzo ciekawa odmiana kurtki typu bomber. Wyróżnia ją przede wszystkim sportowy charakter, który wbrew pozorom nadaje się do wielu różnych stylizacji. Ich inspiracją był oczywiście baseball i ich zawodnicy, jedna dzisiaj noszą je nie tylko gracze – podbijają one teraz również miejskie ulice. Mogą one być jedynie dodatkiem do outfitu, jak również mogą być jego podstawą – wszystko zależy od Ciebie. To co je charakteryzuje to przede wszystkim kontrastowe rękawki, na których znajdują się też charakterystyczne pasy oraz naszywka na piersi w postaci dużej litery. Zazwyczaj w odcieniach szarości, często z czerwonymi akcentami jest na tyle uniwersalna, że ubierzesz ją właściwie do wszystkiego. Pierwsze skrzypce mogą one grać w stylizacjach codziennych, bardziej casualowych – zapewni Ci komfort i wygodę. W większości przypadków jest wykonana z bawełny, dzięki czemu Twoja skóra będzie mogła spokojnie oddychać.

Baseballówki to świetna podstawa dla casualowych stylizacji

Baseballówki oraz wiele innych produktów w stylu streetwear znanych i lubianych światowych marek znajdziesz w sklepie Black Town. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.