Beam 280 – solidny odkurzacz do domu

Beam 280 – solidny odkurzacz do domu

3 stycznia, 2022 Wyłączono przez W W

Wybierając sprzęt do domu chce się, by posiadał on wysoką jakość, a także był solidny oraz trwały. W końcu nikt nie chce wymieniać urządzeń AGD co roku. Warto postawić na rozwiązanie, które posłuży na lata. Jednym z takich wyjść jest odkurzacz centralny do domu Beam 280. Z jakich powodów warto go wybrać? Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto kupić Beam 280?

Odkurzacz centralny Beam 280 posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo praktyczny i użyteczny. Dzięki poręczności i lekkości można go w prosty sposób przemieszczać po całym domu i to bez żadnych trudności. Nie emituje on hałasów o wysokiej częstotliwości, a jego moc ssąca może wynosić nawet 605 AirWat. W zestawie z nich znajduje się wiele dodatkowych akcesoriów, w tym wąż ssący z włącznikiem i możliwością regulacji mocy, wieszak plastikowy na węża, a także kilka rodzajów szczotek.

beam 280

Co to jest odkurzacz centralny?

Wspomnieliśmy, że Beam 280 to odkurzacz centralny, ale co to właściwe oznacza? Co to jest za urządzenie? Odkurzacz centralny jest to jednostka sprzątająca, która umożliwia prosty i wygodny dostęp do wszystkich pomieszczeń w domu. Jego montaż najlepiej zaplanować jeszcze na etapie budowy, gdyż dzięki temu właściwie rozmieści się jednostkę centralną, gniazda ssące, a także rury. Zdecydowanie warto zdecydować się na to rozwiązanie!