Blender – Twój kuchenny przyjaciel

Blender – Twój kuchenny przyjaciel

6 sierpnia, 2018 Wyłącz przez PK

Jesteś miłośnikiem pysznych, owocowych koktajli? A może nie wyobrażasz sobie obiadu bez kremowej, warzywnej zupy? Blender to urządzenie, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni! Sprawdź jaki model wybrać!

Jaki blender wybrać?blender

Na rynku istnieje szeroki wybór tego typu urządzeń. Możemy znaleźć blendery ręczne: przewodowe lub bezprzewodowe, a także stojące (kielichowe). Blender to urządzenie, które oprócz warzyw powinno poradzić sobie również z kruszeniem lodu, czy orzechów. Warto więc podczas zakupu zwrócić uwagę na jego moc, która nie powinna być mniejsza od 550 W. Doskonale sprawdza się również dodatkowa funkcja „pulse”, która czasowo zwiększa obroty silnika i umożliwia blendowanie gęstszych potraw. Najlepszą opcją będzie blender ze szklanym kielichem, ponieważ szkło jest odporne na zabarwienia, które mogą występować podczas przygotowywania różnego rodzaju potraw.

Gotowanie z pomocą blendera

Zmiksowane dania przygotowane za pomocą blendera są świetnym sposobem na utratę zbędnych kilogramów. Przy jego użyciu możemy zrealizować wiele pysznych przepisów na zupy krem, pasty, koktajle, a nawet desery i musy owocowe. Są one bardzo smaczne, zdrowe i szybkie w przygotowaniu. Pragniesz zadbać o swoje dobre zdrowie i samopoczucie? Blender bez wątpienia Ci w tym pomoże!