Betonowa lampa – dla fanów prostoty

Betonowa lampa – dla fanów prostoty

23 maja, 2017 Wyłączono przez MB

Lubisz proste wnętrza, bez nadmiaru bibelotów? Jeśli tak, sprawdź, jak sprawdzi się w twoim mieszkaniu betonowa lampa. Jednym ze sklepów, który oferuje takie akcesoria jest Imin Design z Krakowa. Dzisiaj przybliżymy temat oświetlenia dekoracyjnego. Sprawdźcie z nami, które modele warto wybrać, aby zmienić wystrój swojego mieszkania.

Betonowa lampa – czy ten dodatek będzie pasował do mojego mieszkania?Betonowa lampa to nowoczesny dodatek

Z klasycznymi, prostymi dodatkami jest o tyle dobrze, że, niezależnie od wystroju naszego mieszkania, będą one pasować idealnie? Nie wierzysz? Rozejrzysz się po swoim pokoju i zastanów się, czy pasować tu będzie drewniany lub betonowy element. Oczywiście, że tak! Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kiedyś zmienić wystrój pokoju, uniwersalne dodatki nadal będą tu pasowały. Lampa betonowa nie jest jedynym wyposażeniem, które można do nich zaliczyć. Co jeszcze oferuje sklep Imin?

 

Żarówki na kolorowych kablach

Oprócz lampy betonowej, w ofercie znajdziesz również ciekawe propozycje, dla których bazę stanowią kolorowe kable. Szeroki wybór nowoczesnych żarówek, lamp loft, lamp stojących i innych rozwiązań – na to wszystko możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się zrobić zakupy w sklepie Imin Design. Sam wybierasz kolor kabla, a więc z łatwością znajdziesz tutaj oświetlenie, które pasować będzie do twojego mieszkania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową sklepu. Ale to jeszcze nie jest wszystko! Imin Design przygotował specjalną ofertę dla każdego, kto chce się poczuć jak… kreator!

Wymyśl własną lampę

Z Imin Design możesz samodzielnie zaprojektować lampę! Wymyśl jej wygląd, zaprojektuj ją i dobierz materiały, z których ma być stworzona. Do tej pory powstały już takie projekty jak lampa z podłokietników samochodowych czy z tub kartonowych. Odwiedź stronę internetową i dowiedz się więcej.

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl