Bezpieczny zakład – sprawdź czym jest oraz jak go wykorzystać

28 października, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi to warto na samym początku znaleźć bezpieczną ofertę. Bezpieczny zakład to rozwiązanie, które stworzone zostało przez firmę Etoto. Polega ono na zabezpieczeniu kuponu – w przypadku kiedy przegrasz, postawione przez Ciebie pieniądze wracają na konto.

Bezpieczny zakład – graj bez obaw o utratę środków

Bezpieczny zakład od firmy Etoto nazywany jest także cashback’iem. Jego istota polega na zabezpieczeniu kupionego kuponu, w taki sposób że w przypadku przegranej, środki wracają na Twoje konto. Pieniądze te możesz od razu wypłacić lub wykorzystać na zrealizowanie kolejnego kuponu. Informacje na temat tego czy przyznano Ci udział w promocji znajdziesz w sekcji „Bonusy” po kliknięciu w odpowiedni odnośnik. Jeśli chcesz go wykorzystać, dodaj interesujące Cię spotkanie do kuponu, wpisz stawkę oraz w liście nagród wybierz wspomnianą przez nas opcję. Po postawieniu zakładu będzie on zabezpieczony, jeśli przegrasz – otrzymasz w całości postawioną kwotę spowrotem na swoje konto.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej promocji?

Promocja jaką jest bezpieczny zakład na stronie zakładu bukmacherskiego Etoto w momencie jeśli wygrasz zakład przepada. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości co do tej promocji, pamiętaj że zawsze możesz zwrócić się z prośbą o pomoc do pracowników firmy Etoto.

bezpieczny zakład