Biała witryna do salonu: do czego pasuje?

Biała witryna do salonu: do czego pasuje?

24 stycznia, 2019 Wyłączono przez SP

Sklep Meblarnia cenimy za piękne białe meble robione na wymiar i samodzielne projektowane przez rodzinę stolarzy. Z ciekawością obserwujemy kolejne prezentowane modele. Dziś przyglądamy się bliżej meblowi, jakim jest biała witryna do salonu. Sprawdzamy, jak jest skonstruowana oraz do czego pasuje.

Jak zbudowana jest biała witryna?

Biała witryna ze sklepu Meblarnia to mebel o standardowych wymiarach 100 x 45 x 220 cm. Wyjściowo jest pomalowana na biało, ale przy zamówieniu można wybrać samodzielnie kolor (szary lub ecru), okucia i wykończenia. Sklep bowiem daje z jednej strony gotowe rozwiązanie, a z drugiej: inspirację do zmian. Do stworzenia tego mebla posłużyły drewno i płyta MDF.

Jakie dodatki do białej witryny?

Ten mebel aż się prosi o to, by wypełnić go czymś, czym chcemy się pochwalić. Mogą to być książki, świąteczna zastawa stołowa albo rodzinne pamiątki. Witryna z jednej strony służy do eksponowania, a z drugiej – sama powinna być na widoku. Sprawdzi się w dużych, jasnych pomieszczeniach.

Gdzie kupić białą witrynę do salonu?

Białą witrynę do salonu robioną na wymiar, jak już wspomnieliśmy, można kupić w sklepie Meblarnia. W odpowiedniej zakładce są standardowe wymiary, z jakimi ją zaprojektowano, stolarze marki jednak na zamówienie klienta dopasują je do dostępnej powierzchni. Wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: https://meblarnia.com.pl/biala-witryna-do-salonu-sofia