Bidetki – żadnych ukrytych wad!

Bidetki – żadnych ukrytych wad!

29 marca, 2019 Wyłączono przez KB

Bidetki – zakup, który pozwoli ci zachować pełną higienę!

Nie dla każdego papier toaletowy kojarzy się z maksymalną czystością. Często lepiej od papieru z czyszczeniem radzi sobie woda, która uznawana jest przecież za symbol czystości. Więc dlaczego bidet i bidetki są tak mało popularne? Mamy zbyt mało miejsca w łazienkach? Wtedy można zamontować bidetki, które są tylko małym kranikiem i wężykiem. Nie zabiera to wiele miejsca, a zamiast tego można cieszyć się wspaniałą świeżością.

Ile kosztuje taki sprzęt?

Często jest to kwestia ceny.  Nie są artykułem pierwszej potrzeby, dlatego ważniejsza jest toaleta i prysznic niż zwykła bidetka. Do tego często nie jesteśmy przyzwyczajeni. Bidetki wydają się być czymś egzotycznym, co nie jest oczywiste i priorytetowe w łazience. Nie do końca wiemy jak się tym posługiwać, a warto się dowiedzieć.

bidet, toaleta i bidetka
Bidet z kolei jest używany do podmywania część intymnych – pozwala to odświeżyć się i zachować czystość nawet w ciągu dnia, gdy nie ma czasu na pełnowymiarową kąpiel. Bidetka działa tak samo, jednak jest tylko wężykiem i słuchawką prysznicową. Bidet montowany jest na ceramice. Może być też bidet podtynkowy.

Bidetki z kolei jest umieszczona na elastycznym wężu, który ma długość między 140 a 160 cm. Umożliwia to dowolne kręcenie wężem zależnie od potrzeb.