Bidon na smoothie – pomieści wszystkie niezbędne witaminy!

Bidon na smoothie – pomieści wszystkie niezbędne witaminy!

4 lipca, 2018 Wyłączono przez JP

Nie jesteś rannym ptaszkiem i śniadanie zawsze jesz w biegu? Dla każdego, kto woli poleżeć chwilę dłużej w łóżku istnieje dobra alternatywa! Wystarczy, że wlejesz przygotowany wcześniej napój do niewielkiego i lekkiego bidona na smoothie i wypijesz go w drodze do pracy lub na zajęcia.

Bidon na smoothie – w trosce o naturę

Jeśli od walorów smakowych i wygody, cenisz bardziej dobro środowiska, bidon na smoothie powinien stać na honorowym miejscu na półce. Niewielki pojemnik jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, a materiał, z którego go wykonano, zapewnia trwałość przez długie lata. Opakowanie pozwala zminimalizować produkcję śmieci. Zamiast kilku osobnych pojemników – butelek lub kartoników, przelejesz płyn wprost do bidona wielokrotnego użytku. Nie wspominając już o sporych oszczędnościach – zamiast drogiego śniadania w firmowej stołówce, zabierzesz je z dom.  Bidon na smoothie - niezbędny dla osób dbających o sylwetkę

Bidon – prezent dla spóźnialskich i śpiochów

Kiedy za oknem zima, a każda minuta spędzona pod ciepłą kołdrą jest na wagę złota, bidon na smoothie pomieści Twoje drugie śniadanie. Wystarczy, że wrzucisz do swojego blendera garść świeżych owoców, porcję płatków owsianych i zalejesz to odrobiną mleka, jogurtu lub maślanki. Tak przygotowany posiłek szybko rozdrobnij i przelej do plastikowego pojemnika. Pyszny napój nie wyleje się dzięki nowoczesnemu zabezpieczeniu – ustniki najczęściej mają dodatkową osłonkę, która zatrzyma płyn jeśli mechanizm się rozszczelni.