Biustonosz model n267 – uniwersalny sportowy stanik

Biustonosz model n267 – uniwersalny sportowy stanik

30 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Szukasz dobrze wyglądającego stanika sportowego, który sprawdzi się pod ubraniem tak samo dobrze, jak samodzielny strój? Wypróbuj biustonosz model n267 od Nebbii w kolorze liliowym! To propozycja dla pań, które cenią sobie aktywny styl życia, spontaniczne i szalone pomysły oraz nienaganne stylizacje w każdej sytuacji. Sprawdzi się do każdej dyscypliny sportowej, a szczególnie latem.

Biustonosz model n267 od Nebbii zapewni nie tylko wygodę, ale też i świetny wygląd.Biustonosz model n267 – do ćwiczeń i kąpieli słonecznych

Liliowy biustonosz model n267 z naszej najnowszej kolekcji możesz założyć pod luźne lub bardzo obcisłe bluzki, gdy wybierasz się na trening lub po prostu planujesz ciekawie spędzić czas w aktywny sposób, np. idąc tańczyć na świeżym powietrzu. Będzie doskonałym wyborem także wtedy, gdy chcesz odsłonić nieco więcej ciała, aby złapać jak najwięcej promieni słonecznych. Masz gwarancję, że stanik ten w niezwykły sposób podkreśli twoją sylwetkę.

Wyraź siebie, znajdź swój styl!

Biustonosz model n267 bardzo dobrze komponuje się ze spodenkami model n266 oraz legginsami n607. Razem tworzą kompletny strój, w którym śmiało możesz się pokazać w każdej siłowni, na plaży czy miejskim deptaku w środku gorącego lata. Pamiętaj jednak o ostrzeżeniu producenta przed silnymi emocjami wśród mężczyzn wokół ciebie, jakie może wzbudzać ten strój.