Bluzy dla par idealnie dopasowani – ciekawy prezent

Bluzy dla par idealnie dopasowani – ciekawy prezent

11 lipca, 2019 Wyłączono przez KB

Bluzy dla par idealnie dopasowani to bluzy, które składają się w 90 % z bawełny i 10 % z poliestru. Dodatek poliestru sprawia, że bluzy dla par idealnie dopasowani świetnie się układają i w przyjemny, niezbyt opięty sposób dopasowują się do sylwetki. Jednocześnie dodatek poliestru sprawia, że bluzy dla par idealnie dopasowani są po prostu wygodne i komfortowe w noszeniu.

Bluzy dla par idealnie dopasowani – dla pań i panów

Jeśli taki prezent nie do końca do ciebie przemawia to zachęcamy do zapoznania się z innymi propozycjami Brooklyn Butik na prezenty dla swojego partnera bądź partnerki. Z pewnością wybierzesz coś dla tej wyjątkowej osoby sposób bogatego asortymentu! Co do rozmiarów bluz to zarówno osoby szczupłe, jak i te przy kości będą mogły z powodzeniem kupić bluzę odpowiednią do swojego rozmiaru. Rozmiarówka przewiduje bluzy od rozmiaru S aż po XXL. Każda z nich ma tolerancje do około 0,5 cm.

Jakie jeszcze akcesoria sprawdzą się jako prezent dla drugiej połówki?

Doskonale sprawdzą się również te bluzy w przypadku bliskich przyjaciół, którzy chcą pokazać jak dobrze są do siebie dopasowani i jakie to szczęście poznać kogoś, tak podobnego jak ty.

 

para trzyma sie za palec i nosi bluzy dla par idealnie dopasowani
Wymiana rozmiaru jest możliwa, dlatego bez obaw można wybrać bluzę, a następnie jeśli nie będzie pasować, odesłać ją. Jednak należy ponownie wysłać pieniądze za przesyłkę na konto bankowe Brooklyn Butik, a następnie należy odesłać towar na adres firmy.