Bo nadal Cię kocham – idealna książka na Święta!

Bo nadal Cię kocham – idealna książka na Święta!

4 grudnia, 2020 Wyłączono przez KK

Szukasz idealnej książki jako prezent pod choinkę dla siostry, mamy, cioci lub przyjaciółki? Nie wiesz na co się zdecydować? Mamy wspaniałą propozycję, która z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Najnowsza książka Magdaleny Kordel Bo nadal Cię kocham to poruszająca opowieść o miłości, do tego akcja rozgrywa się w magiczny świąteczny czas. Sprawdź, dlaczego warto ją przeczytać!

O czym jest książka Bo nadal Cię kocham?

Bo nadal Cię kocham to magiczna i wzruszająca historia pewniej miłości, która przetrwała wiele lat. Książka jest idealna na długie zimowe wieczory przy gorącej herbacie i cieple kominka. Dwoje młodych zakochanych w sobie ludzi zostaje rozdzielonych przez okrutną wojnę. Los sprawił, że nigdy więcej się nie spotkali, a każde z nich ułożyło sobie życie przy boku innej osoby. Mają rodziny, przyjaciół, zajęcie, ale czy na pewno są szczęśliwi? Czy zapomnieli o sobie i swojej przeszłości, czy może nadal darzą się uczuciem, mimo upływu wielu lat?

kordel bo nadal cię kocham

Leontyna stara się zapomnieć o przeszłości, dlatego uparcie nie otwiera listów, które regularnie dostaje. Aż do pewnego zimowego wieczora, kiedy wszystko się zmienia. Postanawia powrócić do miejsca z jej młodości – kogo tam spotka? I z kim spędzi magiczny świąteczny czas?

Kilka słów o autorce Magdalenie Kordel

Magdalena Kordel, autorka książki Bo nadal Cię kocham, to uwielbiana przez polskie czytelniczki pisarka. Jej powieści romantyczne noszą miano bestsellerów, a sama Kordel wielokrotnie była nagradzana nagrodami literackimi! Warto zamówić jej nową książkę dla siebie lub bliskiej osoby.