Bramki do dezynfekcji – Czy warto w nie zainwestować?

Bramki do dezynfekcji – Czy warto w nie zainwestować?

20 stycznia, 2021 Wyłączono przez PiGl

Zachowanie wysokiego poziomu higieny w zakładach pracy i nie tylko jest bardzo ważne. Szczególnie w aktualnych czasach pandemii. Zautomatyzowane urządzenia dezynfekujące m. in. bramki do dezynfekcji pomogą nam w zachowaniu odpowiedniej sterylności w zakładach przemysłowych jak i zadbają o higienę w miejscach publicznych takich jak galeria handlowa czy dworzec.

Funkcjonalności bramki do dezynfekcji

Takie rozwiązanie ma wiele funkcjonalności, które wnoszą dużą wygodę i pomagają utrzymać najwyższe standardy wymaganej higieny. Bramki do dezynfekcji wyglądem przypominają bramki dostępu na lotnisku czy metrze. Są wyposażone w specjalne otwory, w które wkładamy dłonie w celu dezynfekcji, następnie blokada zostaje zwolniona i umożliwia nam przejście. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas związany z procedurą dezynfekcji. Dodatkowo nie musimy wykorzystywać osób trzecich do tej czynności, wszystko jest wykonywane automatycznie przy zachowaniu wysokiej sterylności.

bramki do dezynfekcji

Główne zalety naszego urządzenia dezynfekującego

Pierwszą zaletą urządzenia jest możliwość regulacji czasu zwolnienia blokady czasu przejścia przez bramkę. Kolejną jest możliwość podglądu ilości detergentów w urządzeniu. Wysoka skuteczność dezynfekcji, detergenty są rozprowadzane na dłonie z góry jak i z dołu. Mamy, również możliwość zablokowania lub zwolnienia blokady przejścia przez bramkę. Cała konstrukcja bramek do dezynfekcji jest wykonana z wysokiej jakości materiałów m.in. stali. Nasz produkt posiada międzynarodowy certyfikat HACCP.