Buty męskie Caterpillar – solidne obuwie na każdą porę roku

Buty męskie Caterpillar – solidne obuwie na każdą porę roku

11 czerwca, 2019 Wyłączono przez RG

Planujesz zakup nowych butów, lecz nie wiesz które będą najodpowiedniejsze? Chciałbyś nabyć obuwie, które nie zużyje się po jednym sezonie? Sprawdź koniecznie buty męskie Caterpillar. Produkty te wytwarzane są z materiałów cechujących się najlepszą jakością, dzięki czemu są trwałe oraz nie niszczą się.

Od maszyn budowlanych po obuwie

buty męskie caterpillar

Pewnie większość z Was firmę Caterpillar kojarzy głównie z produkcji maszyn budowlanych. Zgadza się, firma ta została założona w 1925 roku w Kalifornii. Jej właścicielami byli Benjamin Holt, a także Daniel Best. Zaczynali oni od produkcji maszyn, które chętnie były wykorzystywane w przemyśle górniczym, a także budowlanym. Z uwagi na to, że Caterpillar zaczął odnosić duże sukcesy, jego właściciele zdecydowali by rozszerzyć ofertę produktową o obuwie. Tworzone przez nich buty, podobnie jak maszyny cieszyły się uznaniem klientów, głównie z uwagi na doskonałą jakość.  Buty męskie Caterpillar zaczęły być coraz chętniej kupowane przez Panów.

Buty męskie Caterpillar – postaw na jakość

W 1988 roku do sprzedazy trafiły pierwsze buty męskie Caterpillar  sygnowane nazwą Colorado. Obuwie to charakteryzowało się minimalistycznym designem, ale było także niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne. Mężczyźni zaczęli doceniać je właśnie za te cechy, a ich wzmożona fala popularności zaskutkowała tym, że firma Cat Footwear zaczęła wypuszczać kolejne modele butów zwanych potocznie “workerami”. Warto dodać, że obuwie Caterpillar występuje w odsłonach na różne pory roku.