Buty męskie saucony – idealne na wiosenne spacery

Buty męskie saucony – idealne na wiosenne spacery

7 marca, 2019 Wyłączono przez RG

Twoje stare buty są już zniszczone i potrzebujesz nowych? Buty męskie Saucony  to idealne obuwie na wiosenną pogodę. Saucony to amerykańska marka, która powstała w 1889 roku.  Ich produkty nadają się zarówno do biegania, jak i chodzenia na codzień. 

Buty męskie Saucony – dedykowane dla biegaczy

Firma Saucony od początku swojego istnienia na rynku, produkowała buty przeznaczone do biegania. Jest to firma, która od zawsze wyróżniała się innowacyjnymi technologiami. W latach 80′ firma wyprodukowała obuwie, które charakteryzowało się tym, że cholewka była przymocowana bezpośrednio do podeszwy. Wcześniej, wszystkie firmy przytwierdzały cholewkę do podstawy, która później była klejona z podeszwą. Model, o którym mowa nazywał się Trainer 80. Aktualnie technika ta wykorzystywana jest w produkcji butów startowych, które wyróżniają się niską wagą oraz słabą amortyzacją. Kupując buty męskie Saucony z pewnością będziesz zadowolony.

buty męskie saucony - niebieskie

Obuwie z niesamowitą historią

Pewnie nie wiesz o tym, że w latach 60′ Saucony zajmowało się produkcją obuwia dla członków załogi NASA. Astronauci, którzy jako pierwsi spacerowali po księżycu mieli na nogach ubrane buty od firmy Saucony. W dzisiejszych czasach buty od tej marki są coraz częściej kupowane przez młodzież, która docenia ich oryginalny wygląd oraz niesamowitą wygodę. Buty męskie Saucony o nazwie Grid 9000 to jedne z najpopularniejszych modeli wyprodukowanych przez amerykański brand.