Camping Sant Angelo we Włoszech

Camping Sant Angelo we Włoszech

27 kwietnia, 2022 Wyłączono przez GO

Jeśli zastanawiasz się nad rodzinnym urlopem we Włoszech, poznaj miejsce stworzone dla turystów pragnących zaznać uroków Adriatyku. Włoski Camping Sant Angelo oferuje niezapomniane atrakcje i kreatywną formę spędzania letniego odpoczynku. Poznaj największe zalety tego miejsca. 

Camping Sant Angelo – miejsce dla każdego

Obiekt mieści się w niedalekiej odległości od brzegu Morza Adriatyckiego. Camping Sant Angelo posiada prywatną plażę do dyspozycji wszystkich gości, na której można w cenie pobytu korzystać z leżaków i parasoli. Wypożyczenie katamaranów, rowerów wodnych czy kajaków nie jest tam problemem. Na terenie luksusowego kompleksu można cieszyć się również zespołem basenów o różnej głębokości i wielkości. Miejsce jest idealnie przystosowane do rodzin z dziećmi. Na basenach znajdują się liczne zjeżdżalnie, a dzieci można oddać pod opiekę profesjonalnym opiekunom obecnym na campingu. Na fanów sportowych aktywności czeka przestronny kort tenisowy, a jeśli jesteś miłośnikiem natury, możesz odpocząć w ogrodzie różanym z jacuzzi.

camping sant angelo

Aktrakcje w pobliżu kempingu

W pobliżu obiektu istnieje możliwość rezerwacji podróży łodzią do Wenecji z miejscowości Punta Sabbioni. Celem podróży jest plac Świętego Marka. Cavallino-Trepori to piękna miejscowość, w której mieści się Camping Sant Angelo. Warto poznać każdy szczegół tego miejsca, organizując spacer po okolicznych ulicach. Miasta, które znajdują się w pobliżu kompleksu to Padwa, Jesolo, Vicenza i Treviso. Koniecznie poznaj liczne zabytki znajdujące się w tych miejscach.