Catering dla firm Kraków – serwis na imprezy małe i duże

Catering dla firm Kraków – serwis na imprezy małe i duże

17 stycznia, 2017 Wyłączono przez MB

Poszukujesz usługodawcy, który wesprze cię w organizacji dużego przedsięwzięcia? Catering dla firm Kraków – to właśnie oferuje firma, o której dziś napiszemy. Dlaczego warto zaufać sprawdzonym organizatorom i na co możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Gastro Tour Serwis: http://www.gastro-tour-serwis.pl/

Catering dla firm Kraków – imprezy duże i małe

Istniejąca od 1998 roku firma nieprzerwanie się rozwija, podnosząc swoje kompetencje. Priorytetami dla Gastro Tour Serwis jest profesjonalizm, dobro klienta, mobilność i elastyczność. Realizacja każdego zlecenia poprzedzona jest dokładnym wywiadem z klientem. Dzięki temu Gastro Tour Serwis może dokładnie rozpoznać jego oczekiwania i spełniać je na każdym etapie organizacji wydarzenia.

Firma z doświadczeniem

Zastawione stoły - catering dla firm Kraków. Gastro Tour SerwisNiebagatelną role odrywa tu również doświadczenie Gastro Tour Serwis. Na swoim koncie ma organizację takich wydarzeń jak międzynarodowe kongresy, wydarzenia dla Ministra Spraw Zagranicznych, imprezy w Brukseli, Lyonie czy Helsinkach. Wyzwania nie stanowi więc dla Gastro Tour Serwis organizacja przedsięwzięcia na kilka tysięcy osób. Jeśli potrzebujesz rzetelnej firmy, która zajmie się kwestiami organizacyjnymi i logistycznymi , dobrze trafiłeś. Usługodawca bogate doświadczenie posiada również w organizacji mniejszych wydarzeń, takich jak klimatyczne wesela we wspaniałej oprawie. Z Gastro Tour Serwis możesz być pewien, że ten ważny dla ciebie dzień przebiegnie bez zarzutu.

Co oprócz cateringu dla firm?

Usługodawca, działający m.in. na terenie Krakowa, w swojej działalności wychodzi poza działania związane z cateringiem dla firm. Oprócz tego oferuje catering konferencyjny i catering weselny. Gastro Tour Serwis oprócz tego działa również jako wypożyczalnia mebli, m.in. namiotów, mebli ogrodowych, parasoli. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o szczegółach każdej z tych ofert, odwiedź stronę internetową firmy Gastro Tour Serwis.

Gastro Tour Serwis
ul. Grunwaldzka 15H
32-005 Niepołomice
tel.: 601 740 105
fax: (12) 279 89 13
biuro@gastro-tour-serwis.pl