Catering Kraków – nowoczesne rozwiązania

Catering Kraków – nowoczesne rozwiązania

31 marca, 2017 Wyłączono przez KF

Planujesz dużą uroczystość? Zależy Ci na utrzymaniu odpowiednio wysokiego standardu? Wybierz odpowiednią firmę, która zajmie się cateringiem w Krakowie. Powierz to zadanie profesjonalistom, aby twoje przyjęcie było na długo zapamiętane przez gości.

Catering Kraków na najwyższym poziomie

Pełnienie usługi cateringu w Krakowie na najwyższym poziomie wymaga ciągłego doszkalania się oraz podążania za trendami. Taka nauka może się szybko opłacić w postaci dużej ilości zleceń. Sekret potraw często tkwi w prostocie. Najprostsze dania, które są podane w odpowiedni sposób mogą robić wielkie wrażenie na gościach. Podane w szklanych naczyniach przystawki będą wyglądać wyjątkowo. Nie tylko dania mają znaczenie. Catering Kraków może przygotować nowoczesne przystawkiIstotny jest również profesjonalizm obsługi i ich pozytywne nastawienie do gości. Wygląd stołów również powinien być elegancki. Całość powinien dopełnić dobry smak potraw, ponieważ to właśnie on ma największe znaczenie z perspektywy cateringu w Krakowie.

Dania z cateringu na weselu w Krakowie

Nie warto zbytnio eksperymentować. Oczywiście dla części gości miłym zaskoczeniem będzie, jeśli będą mogli spróbować czegoś innego niż rosół i schabowy. Jednak nie można przesadzać, bo z pewnością większość starszych osób nie skusi się na spróbowanie sushi lub innych nowoczesnych dań. Nie oznacza to jednak, że planując wesele nie można skomponować menu na najwyższym poziomie. Profesjonalny catering Kraków nie będzie mieć problemu z poradzeniem sobie z takim zadaniem. Zadba o to, aby wszyscy goście byli zadowoleni i każdy znalazł na stole coś odpowiedniego dla siebie.
Przekąski przygotowane przez catering Kraków

Catering Kraków

Horeca Service Group oferuje usługi cateringu w Krakowie. Uwielbiamy dobrą kuchnię. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, ponieważ to właśnie jego przyjęcie będziemy obsługiwać. To klient zna najlepiej swoich gości, dlatego ze wszystkich sił staramy się, aby spełnić jego oczekiwania. Jesteśmy elastyczni i otwarci. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz konferencje, szkolenia i inne firmowe wydarzenia. Dodatkowo pełnimy również usługi wypożyczalni gastronomicznej w Krakowie.

Kontakt:
Horeca Service s.c. Mateusz Ross, Łukasz Cieślikowski
ul. Chorzowska 3
30-498 Kraków

Łukasz Cieślikowski
+48 787 494 975
lc@horecaservice.pl