Catering Kraków – zaufaj najlepszym

Catering Kraków – zaufaj najlepszym

18 sierpnia, 2016 Wyłączono przez MB

Jeśli organizujesz imprezę to w końcu staniesz przed trudną decyzją – jaki catering wybrać? Jeśli zależy ci na tym, aby firma, której powierzysz obsługę swojego wydarzenia była doświadczona, mogła pochwalić się wieloma sukcesami oraz indywidualnie podchodziła do każdego klienta to Horeca – catering Kraków może być dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Catering Kraków – z miłości do jedzenia

Firmę Horeca tworzą osoby, dla których jedzenie jest prawdziwą pasją. Pracownicy wciąż pogłębiają swoją wiedzę dotycząca przygotowywania potraw, uczestniczą w licznych szkoleniach i biorą udział w spotkaniach branżowych. W ten sposób poznają najnowsze trendy i najbardziej optymalne rozwiązania, które później są przedkładane klientom, podczas realizacji konkretnych projektów. Catering w Krakowie stawia na dynamiczny rozwój.danie - catering Kraków. Horeca

Catering z Krakowa – świeżość i smak!

Specjaliści Horeca zdają sobie sprawę z tego, że bazą każdego dania powinny być świeże, wyselekcjonowane produkty. Z tego powodu firma współpracuje tylko z zaufanymi dostawcami. Firma kładzie również nacisk na smak serwowanych dań. Skomponowane są one tak, żeby odznaczać się minimalistycznym, eleganckim wyglądem oraz bogatym smakiem. Jeśli zaufasz cateringowi z Krakowa, możesz być pewny, że twoi goście docenią potrawy, które zostały podane na imprezie.

 

 

Coś więcej niż zwykły catering

Oprócz serwowania wyśmienitych dań, Horeca oferuje również pomoc przy planowaniu wydarzenia. Zadba o kwestie logistyczne oraz te związane z montażem i demontażem dodatków eventowych. Na każdym etapie realizacji wydarzenia możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie realizacji różnego rodzaju imprez. Sprawdź, co jeszcze oferuje Horeca i zapoznaj się ze strona internetową firmy.

Horeca Service Group
ul. Chorzowska 3
30-498 Kraków
+48 608 672 541
pp@horecaservice.pl
horecaservice.pl