Charisma kompozyt – nanohybrydowe uzupełnianie ubytków

Charisma kompozyt – nanohybrydowe uzupełnianie ubytków

6 marca, 2019 Wyłączono przez WU

Charisma kompozyt służy do nieinwazyjnej odbudowy lub regeneracji widocznych części zęba, który jest ułamany lub przebarwiony. Zabieg ten nazywa się bondingiem. Zaliczany jest do podstawowych prac z zakresu stomatologii estetycznej, choć ma wpływ nie tylko na wygląd, alei całkiem realny stan pozostałego uzębienie. Jeśli bowiem jeden z zębów jest uszkodzony, oznacza to większe obciążenie na pozostałe zęby.

Charisma kompozyt – naturalny wygląd wypełnień ubytków

Charisma kompozyt pozwala na uzyskanie bardzo ładnego wyglądu zębów.Wypełnienie czy regeneracja ubytków zębowych musi być jednak przeprowadzona z użyciem odpowiednich środków. Jednym z częściej zalecanych jest nanohybrydowy Charisma kompozyt. Ma ona bardzo rozwinięte zdolności adaptacyjne w zakresie dostosowania się koloru otaczających zębów. Dzięki temu uzupełnienie ubytków wygląda bardzo naturalnie i dla nieobeznanego obserwatora jest nie do zauważenia.

Rekomendowane przez specjalistów

O wysokich zaletach Charisma kompozyt świadczy także łatwość aplikacji. Z tego powodu wielu dentystów decyduje się na skorzystanie z tego środka. W przypadku szczególnie skomplikowanych zabiegów można się posłużyć wypełnieniem wielowarstwowym. W każdej jednak sytuacji regeneracja ubytków za pomocą tego środka daje bardzo dobre i trwałe rezultaty, które przez długi czas zapewniają piękny uśmiech.