Choker – modny dodatek dla nowoczesnej kobiety

Choker – modny dodatek dla nowoczesnej kobiety

11 maja, 2017 Wyłączono przez KF

Chyba każdy z nas widział kiedyś osobę noszącą choker, jednak wiele osób nie zna tej nazwy. Od dawna jest on znany w świecie mody i traktowany jako ozdoba oraz dodatek odpowiedni do wielu stylizacji.

Czym jest choker?Modny choker do subtelnych stylizacji

Tajemniczy dla wielu osób choker to ozdoba noszona na szyi. Przypomina on krótki naszyjnik. Może być wykonany z różnych materiałów. Stosuje się rzemyki, tasiemki, koronki, sznurki i wiele innych materiałów. Odpowiednio dobrane mogą być właściwym dodatkiem do różnych stylizacji. Mogą być zarówno wyzywające, jak również subtelne. Niektórzy kojarzą je z obrożami, ponieważ są one umieszczone blisko szyi. Czasem są zdobione dodatkowo zawieszkami.

Do czego go nosić?

Choker jest odpowiednikiem biżuterii. Nosi się go w podobnym celu jak zwykły naszyjnik, a mianowicie, aby ozdabiał szyję i dekolt. Po tego typu dodatki sięgają celebrytki, ale również coraz częściej nowoczesne kobiety, które chcą podążać za modą. Choker można nosić niemal do każdej stylizacji, w której odsłonięta jest szyja. Subtelne sznurkowe lub wykonane z rzemyka chokery można z powodzeniem ubierać do pracy lub szkoły. Należy odpowiednio dopasować do całości ubioru materiał, z którego został wykonany oraz kolor. Warto dobierać je rozważnie, ponieważ bardzo często przyciąga on uwagę.

Biustonosze z chokeremChoker w modnych stylizacjach

Ostatnio na rynku pojawiły się chokery, które stanowią dodatek do biustonoszy. Są one łączone z nimi sznureczkiem, łańcuszkiem lubi innym paskiem. Sprzedawane są w zastawie z ozdobnymi ramiączkami. Najczęściej są dostępne w wersji czarnej, która jest najbardziej uniwersalna. W tym przypadku możesz wybrać nie tylko, jak wyglądać będzie Twój choker, ale również dostępne są różne rodzaje paseczka łączącego go ze stanikiem. Niektóre z tego typu produktów posiadają dodatkowe ozdobne paseczki. Tego typu dodatki są świetnym pomysłem szczególnie do wieczorowych stylizacji, a także w letnie dni, kiedy odsłonięty jest dekolt. Z pewnością odkreślą one Twój charakter, jako kobiety nowoczesnej, otwartej na nowe rozwiązania.

Choker możesz kupić w:
Promees
731-188-846
info@promees.pl