Chustonosidło Caboo – zadbaj o swój komfort!

Chustonosidło Caboo – zadbaj o swój komfort!

10 lipca, 2018 Wyłączono przez JP

Najbezpieczniejszym miejscem dla malucha są ramiona matki. Ciepło, znajomy zapach i rytmiczne kołysanie pozwalają czuć się bezpiecznie nawet w nowym otoczeniu. Nowym, bardzo popularnym rozwiązaniem dla młodych mam jest umieszczenie ich w specjalnych szalach. Pomysł sprawdza się zwłaszcza wtedy, kiedy wychowujemy nieco większą pociechę, a w wózku spoczywa druga pociecha. Komfort zapewnia maluchowi chustonosidło Caboo.

Chustonosidło Caboo – czym jest?

Poręczne nosidła powstały po to, by zadbać o komfort mamy i najmłodszego członka rodziny. Dostosowane akcesorium zostało uszyte z miękkiej i przewiewnej bawełny organicznej. Kolebka dla malucha jest umocowana na szerokich pasach, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Chustonosidło Caboo jest łatwe w regulacji, a miękki materiał niweluje uczucie dyskomfortu, zarówno dla dziecka i jego mamy.Zdjęcie chustonosidła Caboo

Bezpieczne chustonosidło Caboo

Najważniejszym kryterium przy doborze akcesorium dla mamy powinien być poziom jego bezpieczeństwa. Dobrze wyregulowane akcesorium zapewni bezpieczne podparcie i optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Chustonosidło Caboo powinno być użytkowane w oparciu o zasady T.I.C.K.S. Maluch powinien być blisko przytulony do ciała mamy. Jego główka powinna być odpowiednio blisko Twojej twarzy. Niedopuszczalne jest aby bezwiednie zwijała się do wewnątrz, tym samym zagrażając jego bezpieczeństwu. Akcesorium do spore ułatwienie dla mamy karmiącej, która będzie mogła pozwolić sobie na nieco intymności w miejscu publicznym.