Co wiadomo o Nintendo Switch Pro?

Co wiadomo o Nintendo Switch Pro?

23 czerwca, 2021 Wyłączono przez A S T A

Wciąż niewiele wiemy o tym, co dokładnie będzie wyróżniać Nintendo Switch Pro. Nie wiadomo też, kiedy urządzenie ma mieć swoją premierę, choć przewiduje się, że będzie to koniec roku 2021.

Nintendo Switch Pro, czyli na to czeka wiele osób

Konsole tej marki sprzedają się świetnie, nic więc dziwnego, że producent celuje w zwiększenie sprzedaży. Sposobem na to miałoby być urządzenie Nintendo Switch Pro, które byłoby dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających osób. W istocie pierwsze informacje na temat takiego sprzętu ujrzały światło dzienne już w roku 2019. Następne dane pojawiły się dopiero w marcu bieżącego roku i jak donosił wówczas Bloomberg, urządzenie ma mieć ekran OLED o wielkości 7 cali, a także rozdzielczość 4K. Jak jednak będzie w praktyce?

pexels joseph redfield 2883028

Studzenie emocji

Jak wspomnieliśmy wcześniej wciąż nie jest wiadome, kiedy sprzęt ujrzy światło dzienne i czym się będzie cechował. Na razie producent może cieszyć się przede wszystkim z wysokiego wolumenu sprzedaży wersji Switch oraz Switch Lite, jednak oczekiwania graczy nie maleją. Czy jednak Nintendo im sprosta? Tego powinniśmy dowiedzieć się już w najbliższym czasie.

Niewiele informacji i duże nadzieje – właśnie tak można opisać oczekiwanie na Nintendo w wersji Switch Pro, które to urządzenie ma ujrzeć światło dzienne pod koniec bieżącego roku.

https://ekspert.ceneo.pl/nintendo-switch-pro-specyfikacja