Czapki dla niemowląt na wiosnę: nasze pomysły

Czapki dla niemowląt na wiosnę: nasze pomysły

5 kwietnia, 2019 Wyłączono przez SP

Każda mama chce zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Z tą świadomością powstała polska marka z Podkarpacia MAYLILY, której projektanci całą miłość wkładają w obmyślanie kolejnych praktycznych, bezpiecznych i uroczych akcesoriów. Jednymi z nich są czapki dla niemowląt. Piszemy dziś o tym, jak zostały zrobione i dlaczego warto sprawić je maluchowi.

Jakie zalety mają czapki dla niemowląt od MAYLILY?

Dwiema największymi zaletami tych czapek są: naturalny materiał, jakim jest wiskoza bambusowa, oraz nieuciskający fason. Elastyczność zapewnia niewielka domieszka elastanu (nie więcej 5%). Czapeczki ozdobiono uroczymi uszkami. Sprzedawane są w dwóch rozmiarach. Najmniejszy pasuje na dzieci do 3 miesiąca, a większy – na maluchy od 3 do 6 miesiąca życia.

czapeczka bambusowa niemowlaka blekit

Czapeczki delikatnie okalają główkę dziecka, a mimo to dobrze trzymają się na miejscu. Wykorzystana do ich uszycia dzianina nie uczula i jest antybakteryjna.

Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Czapki dla niemowląt zaprojektowane przez MAYLILY można prać w pralce, oczywiście tylko z dodatkiem bezpiecznych dla skóry dziecka detergentów. Szyte są w 9 kolorach, zarówno pastelowych, jak i intensywnych, niemal neonowych. Uwaga! Z czasem dzianina, z której zostały wykonane, może się mechacić, ale jest to proces naturalny.

czapeczka bambusowa niemowlaka blekit 2

Wszystkie czapeczki są dostępne pod adresem: https://maylily.pl/bambusowe-czapeczki-niemowlaka-63