Czy lek bez recepty Delicol jest skuteczny?

Czy lek bez recepty Delicol jest skuteczny?

11 czerwca, 2021 Wyłączono przez MWsz

Kiedy nasze dziecko cierpi na problemy związane z kolakami musimy działać od razu. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej na temat leku bez recepty Delicol!

Delicol – jak działa ten lek bez recepty?

Będąc rodzicem musimy zawsze bacznie obserwować stan zdrowia naszego dziecka. Kiedy pojawiają się kolki niezwłocznie udajmy się po poradę lekarską. Dzięki temu ustrzeżemy naszą pociechę przed bólem spowodowanym problemami z trawieniem mleka. Lek bez recepty Delicol to środek, który w swoim składzie zawiera enzym laktaza. Jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia naszego dziecka. Oczywiście, kiedy stosujemy się do zaleceń specjalistów. Produkt ten dozowany jest w postaci kropli, dlatego nie będziemy mieć problemów z podaniem go niemowlakowi. Delicol może być używany zarówno przy karmieniu piersią, jak i podczas karmienia mlekiem modyfikowanym.

delicol

Jak stosować tabletki Delicol?

Tak jak już wspominaliśmy, przed rozpoczęciem kuracji zawsze konieczne jest skonsultowanie się ze swoim lekarzem. Warto też sprawdzić wcześniej zalecenia producenta. Podaje on bowiem konkretne zakresy w zależności od podawanego przez nas mleka. Przykładowo kiedy karmimy piersią od urodzenia do 2. tygodnia życia podajemy 7-8 kropli na posiłek. Pełna tabela z tymi wymiarami znajduje się na stronie producenta, a także każdej ulotce. Warto sosować się do tych zakresów, gdyż za duża ilość enzymu może spowodować przykre dolegliwości, a nawet poważne problemy zdrowotne u dziecka. Delicol znajdziesz w każdej aptece stacjonarnej oraz internetowej.