Czy oprogramowanie Inflectra jest skuteczne?

Czy oprogramowanie Inflectra jest skuteczne?

25 listopada, 2020 Wyłączono przez MWsz

Osoby zajmujące się tworzeniem oprogramowania oraz aplikacji mobilnych wiedzą jak ważne są testy. Przeczytaj nasz artykuł o Inflectra.

Czym jest Inflectra?

Inflectra to producent innowacyjnego oprogramowania do zarządzania projektami oraz zapewniania najwyższej jakości naszym zadaniom. Z narzędzi oferowanych przez producenta najczęściej wykorzystywane są SpiraTest i SpiraTeam. Dodatkowo Rapise służy do automatyzacji testów funkcjonalnych. Wiele testerów w swojej pracy wykorzystuje właśnie te narzędzia, aby usprawnić swoją pracę i dostarczać klientom najwyższej jakości projekty. Jeśli też zajmujesz się tym zawodowo, rozważ zakup oprogramowania z tej serii. Koszty inwestycji zwrócą się bardzo szybko, dzięki zwiększeniu wydajności swoich działań. Inflectra jest znanym producentem i cenionym na rynku IT. Warto zaufać doświadczonym specjalistom, którzy stosują te narzędzia w codziennej pracy.

Gdzie wykonać testy funkcjonalne?

Jeśli nie posiadasz odpowiedniego środowiska i metodologii umożliwiającej testowanie funkcjonalne, możesz zlecić to zadanie firmom zewnętrznym. Specjalizują się one wyłącznie w testowaniu, dlatego posiadają bardzo bogata gamę udogodnień oraz możliwych scenariuszów niedociągnięć. Jedną z takich firm jest Soflab, który w swojej pracy wykorzystuje również narzędzia Inflectra. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zlecenie będzie wykonane starannie oraz na najwyższym poziomie. Dzięki takim działaniom możesz uniknąć problemów z aplikacją w trakcie produkcji i sprzedaży. Bezpieczeństwo oraz satysfakcja klientów jest tutaj bardzo ważna. Nie zwlekaj i wykonaj szereg badań już dziś.