Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB – sprzęt dla doświadczonych wędkarzy

Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB – sprzęt dla doświadczonych wędkarzy

28 kwietnia, 2020 Wyłączono przez RG

Nie ma wątpliwości co do tego, że dobry sprzęt to podstawa wędkarstwa. Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB jak najbardziej zalicza się do wysokiej jakości wędek, które dedykowane są dla doświadczonych wędkarzy. Sprawdź co warto wiedzieć na temat tego produktu.

Wędka karpiowa o znakomitych parametrach

Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB to wędka karpiowa, która jest następcą dobrze przyjętej serii Black Widow. Na sklepowych półkach znaleźć można dwa modele – dedykowane do łowienia z bliska oraz z daleka. W dolnej części wędki zastosowano czarną otulinę, dzięki czemu jest ona bardzo poręczna. Dzięki smukłym blankom wyróżnia się ona dużą mocą, która pozwala wysłać zestaw na dużą odległość. Warto dodać, że nowe produkty od Widow są wyposażone w dwustopkowe przelotki.

Zwiększ efektywność swoich połowów

Dzięki wędce Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB  zwiększysz skuteczność swoich wypraw wędkarskich. Produkt ten waży niespełna 400 gram, co sprawia że jest to niesamowicie lekki i poręczny sprzęt. Posiada ona 2 elementy oraz 6 przelotek. Ciekawostką jest, że w komplecie znajduje się także futerał transportowy, dlatego nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na akcesoria.

Daiwa Black Widow 12FT 3.5 LB