Damskie perfumy – jak dobrać?

Damskie perfumy – jak dobrać?

31 grudnia, 2018 Wyłącz przez PJ

Perfumy to nie tylko sam zapach, to także idealny sposób na podkreślenie własnego stylu oraz elegancji. Każdy flakonik dostępny w sklepach internetowych i drogeriach znacznie różni się od siebie, ponieważ do jego produkcji zostały wykorzystane inne nuty zapachowe oraz stężenia olejków i alkoholu. Damskie perfumy występują w wielu różnych konfiguracjach zapachowych i z dnia na dzień powstają nowe, które są jeszcze bardziej zmysłowe oraz intrygujące. Na intensywność i trwałość damskich perfum bardzo duży wpływ ma właśnie stężenie wcześniej wymienionych olejków zapachowych oraz alkoholu, im jest wyższe tym zapach dłużej się zachowa.

Z jakich nut składają się damskie perfumy?

Damskie perfumy składają się z trzech nut, które uwalniają się etapami po różnym czasie. Wyróżniamy nutę głowy, serca oraz bazową. Gdzie kupić perfumy damskie w Warszawie?Pierwsza z nut czyli głowy jest najszybciej wyczuwalna przez człowiek, jednak też jest ona najkrócej utrzymującą się nutą przez 15 do 30 minut. Druga nuta, czyli serca jest drugą wyczuwalną rozwija się po około 30 minutach i trwa nawet do dwóch godzin. Ostatnia nuta bazowa trwa najdłużej na skórze i utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin w zależności od rodzaju perfum.

Sprawdź duży wybór damskich perfum dostępnych w sklepach w Warszawie na: https://www.ceneolokalnie.pl/warszawa/perfumy-i-wody-damskie