Damskie spodnie baggy – wygoda i styl na siłowni

Damskie spodnie baggy – wygoda i styl na siłowni

17 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Damskie spodnie baggy to propozycja dla najaktywniejszych pań. Zawsze cię denerwowało, że legginsy do ćwiczeń są strasznie obcisłe? Że samo ich włożenie wystarcza za trening, a poruszanie się w nich okazuje się szalenie niekomfortowe? Oto nasza propozycja. Spodnie te sprawdzą się zarówno na zajęciach z jogi czy aerobiku, jak również na siłowni czy podczas biegania.

Damskie spodnie baggy prezentują się bardzo dobrzeDamskie spodnie baggy – twój komfort

Projektując te dresy, myśleliśmy o twojej wygodzie i komforcie. Zależało nam na stworzeniu produktu, który chętnie będziesz na siebie zakładać, który będzie cię motywował do ćwiczeń. Za ważne uznaliśmy jego trwałość – nie chcemy ci przecież sprzedawać czegoś, co po kilku praniach będzie wyglądało na znoszone. Stąd damskie spodnie baggy zrobiliśmy z najlepszej jakości materiałów, który dostosowany jest do intensywnych ćwiczeń i częstego prania.

Przede wszystkim wygoda

Jak często zdarza ci się nosić spodnie z kieszeniami, do których da się schować coś więcej, niż dwugroszową monetę? Nasze damskie spodnie baggy to luźne dresy, które jednocześnie dopasowują się do twojej sylwetki. Bez obaw więc, nikt cię w nich nie pomyli z chłopakiem.