Dlaczego zawieszki do smoczka się przydają?

Dlaczego zawieszki do smoczka się przydają?

7 marca, 2019 Wyłączono przez SP

Mamy doskonale znają ten scenariusz: choć dziecko nie może żyć bez swojego smoczka, ciągle się za nim rozgląda i płacze, gdy go nie dostaje, to raz po raz wypluwa cumelek albo rzuca go w najdalszy kąt pokoju. A wtedy historia się powtarza: znów płacz, szukanie, wyparzanie, i tak wciąż i wciąż. Można temu zaradzić w prosty sposób znany już od dawna: pomogą zawieszki do smoczka. Piszemy dziś o tym robionych ręcznie.

zawieszki do smoczka maylily

Za co kochamy zawieszki do smoczka?

Zawieszki do smoczka mają dwie podstawowe funkcję: praktyczną, której nie da się przecenić, i estetyczną, która wiele wnosi do wspólnej codzienności mam i dzieci. Zawieszki, o ile uzupełnione ciekawymi detalami, mogą być dla dziecka ozdobą, a nawet i zabawką. Przede wszystkim jednak utrzymują smoczek w pobliżu dziecka, nawet jeśli maleństwo go gubi. Ograniczają konieczność ciągłego czyszczenia i odkażania.

maylily zawieszki do smoczka

Jak powstały zawieszki od MAYLILY?

W sieci można znaleźć ręcznie robione zawieszki do smoczka z podkarpackiego sklepu z akcesoriami dla niemowląt i dzieci MAYLILY. Dostępne są w 11 wersjach kolorystycznych, które łączy pastelowy kolor i obecność włóczkowych miniaturek sówek i króliczków. Każda zawieszka ma klamrę, dzięki której można przypiąć ją do ubrania dziecka, oraz pętelkę, która pozwala przytroczyć zawieszkę do smoczka. Wszystkie zostały zrobione z włóczki z ekologicznej bawełny organicznej.

Zawieszki MAYLILY można kupić tutaj: https://maylily.pl/246-zawieszki-do-smoczka