Dodawanie zdjęć na Instagram z komputera – jak to zrobić?

Dodawanie zdjęć na Instagram z komputera – jak to zrobić?

20 lipca, 2020 Wyłączono przez A S

Do tej pory korzystałeś z aplikacji, jaką jest Instagram, wyłącznie na smartfonie? Jeśli interesuje Cię dodawanie zdjęć na Instagram z komputera, dowiesz się dzisiaj jak to zrobić! Zapraszamy do lektury.

Dlaczego warto korzystać z Instagrama na komputerze?

Mimo, iż aplikacja, jaką jest Instagram, przeznaczona jest na smartfony – można korzystać z niej również na komputerach stacjonarnych czy laptopach. Jeśli prowadzisz firmowe konto na wspomnianej aplikacji i wolisz pracować na większym ekranie, ten poradnik jest specjalnie dla Ciebie! Jedną z zalet takiego rozwiązania jest fakt, iż możemy oglądać zdjęcia w większym rozmiarze. Warto podkreślić, iż dodawanie postów na Instagram z komputera, nie jest intuicyjnie dostępne. Konieczne jest przełączenie się na tryb mobilny. Jak to zrobić?

Dodawanie zdjęć na Instagram z komputera – krok po kroku

Dodawanie zdjęć na Instagram z komputera jest łatwiejsze niż może Ci się wydawać. Tak naprawdę nie musisz instalować na swoim komputerze żadnych rozszerzeń czy aplikacji. Wystarczy, że wejdziesz w przeglądarkę i na stronę instagram.com. Po wejściu na platformę, wystarczy kliknąć prawy przycisk myszki, a następnie komendę „zbadaj”. Na ekranie pojawi się kod strony, a w lewym górnym rogu także niewielka ikonka, przedstawiająca urządzenia mobilne. Aby przejść na widok „mobilny”, wystarczy ją kliknąć i będziemy mogli korzystać z aplikacji tak, jak robiliśmy to do tej pory na smartfonie. Wtedy też dostępna będzie dla nas opcja dodawania postów, czyli zdjęć.