Drabinki drewniane: jak nietypowo zaaranżować wnętrze?

Drabinki drewniane: jak nietypowo zaaranżować wnętrze?

26 lutego, 2019 Wyłączono przez AD

Zastanawiasz się, jak urozmaicić pokój swojego dziecka? A może brakuje czegoś w Twoim gabinecie rehabilitacyjnym? Przekonaj się, że drabinki drewniane nie muszą kojarzyć się wyłącznie z nudnymi zajęciami na sali gimnastycznej. Pokażemy Ci, jak to zmienić.

Kolorowe drabinki, drewniane szczebelki…

Wystarczy trochę pomysłu i dobre materiały, by pusta piwnica odzyskała blask, a pokój dziecięcy zamienił się w prawdziwą krainę marzeń. Całe szczęście nawet jeśli brakuje nam umiejętności albo boimy się, że drabinki drewniane nie będą wystarczająco trwałe, są firmy, które zajmują się tego typu stolarką. Poniżej widać zdjęcia aranżacji dwóch pokojów dla najmłodszych, które dzięki ciekawej koncepcji klienta i profesjonalnym wykonaniu firmy stały się naprawdę wyjątkowe:
/>

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Jeżeli martwisz się o to, że zamontowane przez Ciebie drabinki drewniane nie będą bezpieczne dla dzieci, sportowców czy pacjentów (liczba możliwości ich zastosowania sprawia, że grupa odbiorców jest naprawdę szeroka), lepiej oddać to w ręce fachowców. Niezależnie od podjętej decyzji, pamiętaj, że w produkcji drabinek najważniejsze elementy to:
– dobrej jakości drewno – najlepiej lakierowane, by służyło na dłużej i unikało zarysowania. Szczególnie na kolorowych drążkach może to być przydatne;
– elastyczne, ale mocne sznurki – na to trzeba uważać w wypadku drabinek sznurkowych, które często sprawdzają się na placach zabaw, w małpich gajach czy przedszkolach.
– odpowiednio głębokie dziury na drążki – jeżeli będą zbyt płytkie, drążki szybko zaczną się wysuwać i – co niezwykle niebezpieczne! – wypadać.

Drabinki drewniane, aby były środkiem dobrej zabawy, muszą być dobrze zrobione. Świetnie wykonane sprzęty będą służyć i ozdabiać pomieszczenia przez długie lata!