Dresówka jeans

Dresówka jeans

9 maja, 2019 Wyłączono przez KB

Dresówka jeans wykonana została z pętelkowej bawełny. Inne jej określenie to tzw. dzianina. Zawiera elastan, dlatego świetnie się układa i dopasowuje do figury. Dlatego też dobrze sprawdza się jako materiał do spódnic, gdyż jej miękkość połączona z elastycznością sprawia, że spódnice będą bardzo wygodne.

spodnie jeansowe
Przetarty jeans aktualnie wrócił do łask, więc warto stworzyć sobie ubranie, które wpasowuje się w wiosenne trendy. Dzianina dresowa imitująca przetarty jeans jest dobrym wyjściem, gdyż jeans często bywa szorstki i nieprzyjemny. Nie zawsze chce się układać miękko na ciele, a dresówka jeans jest dobrym rozwiązaniem, które jest przyjemne w dotyku. Wyprodukowany został z przędzy czesanej. Na wierzchu jest gładki, a od wewnątrz widnieje tzw. pętelka. Na miękkość materiału wpływa dodatek elastanu.

Dresówka jeans – z czego została wykonana?

Fakt, że dresówka jeans została wykonane z przędzy bawełnianej wpływa również na naturalną oddychalność materiału. To, że materiał oddycha, sprawia, że nie pocimy się tak bardzo w ubraniach wykonanych z tego rodzaju tkaniny. Wpływa to znacząco na komfort noszenia tego typu ubrań. Nadruk jeansu wykonany został przy pomocy sitodruku.

Tylko polskie produkty!

Produkt jest polski dlatego mamy pewność, że dresówka jeans jest najwyższej jakości. Wykonywany jest zgodnie ze wszystkimi standardami, co sprawia, że mamy pewność, że nosimy tylko najlepsze materiały.