Druk numerów startowych – kiedy nam się przyda?

Druk numerów startowych – kiedy nam się przyda?

8 maja, 2019 Wyłączono przez WU

Druk numerów startowych kojarzymy przede wszystkim z wielkimi maratonami czy profesjonalnymi zawodami sportowymi. Można by zapytać – po co to zwykłemu człowiekowi? Jednak przy odrobinie fantazji i kreatywności sam się przekonasz jak w wielu sytuacjach przyda ci się tego rodzaju produkt. Zacznijmy od stosunkowo rzadkiego, choć równie ciekawego: wuefiści, czyli nauczyciele arcyważnego przedmiotu, jakim jest wychowanie fizyczne. To oni uczą nasze dzieci biegać, skakać, grać w zespole itp. Organizując szkolne zawody dla kilku klas można się pokusić o nadanie im charakteru profesjonalnego biegu.

Druk numerów startowych na imprezy charytatywne

Druk numerów startowych można wykorzystać na lekcji wf, czy do oznaczenia sektorów w magazynie...Inną okazją, w której przydać się nam może druk numerów startowych są różnego rodzaju festyny i imprezy charytatywne. Szukając nowych metod na zdobycie dodatkowych funduszy na dany cel coraz częściej korzysta się z maratonów i biegów. Wielu ludzi lubi uprawiać ten sport, ponieważ jest bardzo prosty. Posiada niski próg wejścia, nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani pomieszczeń, za to daje dużo radości i satysfakcji. W efekcie popularnością cieszą się też zorganizowane imprezy, w których jedną z atrakcji jest wspólny bieg. Nie musi być organizowany na wielką skalę, aby zaistniała potrzeba ponumerowania zawodników.

Niestandardowe zastosowania usługi

Możemy wreszcie wykorzystać druk numerów startowych w sytuacjach nie związanych bezpośrednio ze sportem. Jako że wykonany jest ze specjalnego, wodoodpornego papieru, który posiada także wydziurkowane miejsca ułatwiające przyczepienie, świetnie sprawdzą się jako oznaczenia kolejnych sektorów, np. w magazynie. Nie musisz zawracać sobie głowy organizowaniem numeracji, ponieważ ta jest generowana automatycznie. Jeżeli znasz jeszcze inne metody, jak wykorzystać numery startowe, nie omieszkaj się podzielić nimi w komentarzu.