Drzwi przesuwne idealne dla małego i nieco większego metrażu

Drzwi przesuwne idealne dla małego i nieco większego metrażu

20 października, 2018 Wyłączono przez JP

Zastanawiasz się w jaki sposób podzielić pomieszczenie bez konieczności montowania dodatkowej pary drzwi i utraty przestrzeni? Idealne dla mieszkańców niewielkiego domu będą drzwi przesuwne. Innowacyjna technologia pozwala na szybki montaż i błyskawiczne rozdzielenie dowolnej przestrzeni.

Jak montować?

Przed dokonaniem pierwszych przymiarek, upewnij się, że ściana na której zamontowane będzie skrzydło utrzyma ich wagę. Powierzchnia powinna być gładka i prosta, podobnie jak podłoże które wspierało będzie właściwy montaż szyny. Dzięki temu prace będą posuwały się szybciej, a Ty zyskasz pewność, że nie obsuną się i nie opadną a również – nie obetrą się u podstawy. Warto zaznaczyć, że drzwi przesuwne oferowane przez producentów wykonuje się najczęściej z PVC, płyty paździerzowej, drewna lub tworzyw z dodatkiem szkła. Właśnie te – transparentne lub pół-transparentne cieszą się największą popularnością. Dzięki nim dzielimy pokój i stwarzamy złudzenie powiększonego pomieszczenia. drzwi przesuwne które pozwolą zaoszczędzić nieco przestrzeni

Drzwi przesuwne – do jadalni i sypialni

Model jest niezwykle uniwersalny i można go umieścić w zasadzie w każdego rodzaju wnętrzu. Sprytnie dzieli naprawdę dużą przestrzeń. Możesz użyć ich w jadalni połączonej z kuchnią i salonem. Jeśli nie chcesz kłopotać gości hałasami dochodzącymi znad kuchenki, umieść nowoczesne, wykonane z mlecznego szkła drzwi przesuwne i w spokoju przygotuj aromatyczną potrawę. Podobnie w przypadku sypialni. Idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, jeśli rodzeństwo niekoniecznie chce dzielić się wspólnym wnętrzem. Możesz również podzielić pomieszczenie na część wypoczynkową i przestrzeń do pracy przy ich pomocy.