Drzwi wewnętrzne asilo moderno 1 – bo liczy się jakość !

Drzwi wewnętrzne asilo moderno 1 – bo liczy się jakość !

7 listopada, 2018 Wyłączono przez DB

W zależności od naszych preferencji drzwi wewnętrzne mogą stać się integralną częścią pomieszczenia i wtopić się  w wystrój wnętrza i stać się niemal niewidoczne, albo być przyciągającym wzrok elementem aranżacji. W oby przypadkach jednak należy zwrócić uwagę na jakość danych drzwi, które mają być zamontowane w naszym mieszkaniu. Co jeszcze jest ważne ?

Jak wykonane są drzwi?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli drzwi wewnętrznych. Przy ich zakupie warto sprawdzić jak dany produkt został wykonany. Drzwi wewnętrzne robi się oczywiście z drewna. Zwykle z sosny, dębu, mahoniu czy buku. Możemy kupić drzwi gotowe, bądź w stanie surowym – wtedy sami je wykańczamy malując farbą, lakierem czy bejcą. Popularną formą produkcji drzwi jest zastosowanie płyt drewnopochodnych MDF i HDF. Są one wykończane laminatem, fornirem jest to warstwa drewna, bądź kleiną albo farbą. Drzwi wykonywane są również ze szkła hartowanego.

drzwi wewnętrzne asilo moderno 1

Drzwi wewnętrzne asilo moderno 1 

Jest to właśnie jeden z modeli wykonanych stosują płytę MDF. Co ważne, drzwi wewnętrzne asilo moderno 1  produkowane są etapami z wysoką starannością, przez co efekt końcowy jest najwyższej klasy. Ich zalety? Posiadają konstrukcję odporną na uderzenia mechaniczne. Dzięki wypełnieniu z płyty porowatej drzwi osiągają wysokie parametry izolacji dźwięku. Ciekawym zastosowaniem jest użycie w tym modelu zamków magnetycznych, dzięki czemu możemy cieszyć się bezszelestnym zamykaniem drzwi. Za to fornir użyty do produkcji zapewni nam brak różnic w wybarwieniu, w związku z czym wszystkie zamówione przez nasz drzwi będą pozbawione niedoskonałości. Dodatkowo zamawiając drzwi w salonie Solidnedrzwi gratis otrzymujemy montaż. Sprawdźcie ofertę tego sklepu na stronie www.