Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych – modne oprawki

Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych – modne oprawki

2 sierpnia, 2016 Wyłączono przez MB

W każdym sezonie pojawiają się nowe trendy i wiele modnych rozwiązań. Za pomocą niewielkich dodatków można skutecznie odświeżyć swoją szafę i stworzyć całkiem nowe stylizację. Jednym z takich akcesoriów są okulary chroniące nasze oczy przed promieniami słonecznymi. Ciekawą ofertę proponuje American Way – dystrybutor okularów przeciwsłonecznych.

Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych – od 1992 roku

America Way istnieje na rynku od wielu lat. Na terenie Europy działa od 1992 roku, natomiast w Polsce firma pojawiła się prawie dekadę później – w roku 2001. Doświadczenie, dynamiczny rozwój i zatrudnianie najlepszych profesjonalistów – to wszystko sprawia, że każdy z klientów może liczyć na produkty najlepszej jakości oraz doradztwo podczas zakupów. Firma zajmuje się również sprzedażą akcesoriów do okularów – futerałów, nawilżonych chusteczek do czyszczenia okularów,  ściereczek i sznureczków.

Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, sportowych, korekcyjnych…

Firma jest nie tylko dystrybutorem okularów przeciwsłonecznych – oferuje również szeroki wybór okularów do czytania, okularów zimowych, sportowych i wiele innych. Wysoką jakość oferowanych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, które American Way ma na swoim koncie oraz grono zadowolonych klientów.

okulary przeciwsłoneczne - dystrybutor okularów przeciwsłonecznych, American Way

Klasycznie czy nowocześnie?

W ofercie firmy American Way znaleźć można klasyczne plastikowe oprawki, które od wielu lat cieszą się powodzeniem wśród klientów i stanowić będą modne dopełnienie każdej stylizacji. Dla fanów najnowocześniejszych wzorów i kolorowych oprawek czekają modele z sekcji Fashion. W Fashion Exclusive znaleźć można natomiast nieśmiertelne klasyczne oprawki druciane. Firma nie zapomniała również o najmłodszych klientach – wybierać można z szerokiej oferty oprawek dla dzieci. Są one niezwykle wytrzymałe i posiadają filtr UV. American Way posiada również ciekawe rozwiązania dla nastolatków – modele przypominają wyglądem oprawki dla dorosłym, różnią się jedynie rozmiarem.

American Way
ul. Rozlazłowska 29
96-500 Sochaczew
Sochaczew
Email: info@americanway.com.pl
Telefon: tel. +48 46 863 63 52
http://www.kolorowekable.net.pl/akcesoria/dystrybutor-okularow-przeciwslonecznych/