Nielegalne udostępnienie w sieci – działania antypirackie

Nielegalne udostępnienie w sieci – działania antypirackie

5 lutego, 2018 Wyłączono przez DB

Nielegalne udostępnienie w sieci przedmiotów własności intelektualnej na przykład wszelkiego rodzaju filmy, muzyka ,e- booki , oprogramowania czy gry to teraz podstawowy problem osób uprawnionych z tytułu autorskich praw majątkowych, a najczęściej twórców, dystrybutorów, wydawców oraz agregatorów wszelkich treści cyfrowych.

Działania antypirackie – reakcja na kradzież w internecie

W takich przypadkach pomagają firmy specjalizujące się w działaniach antypirackich. Jest to związane z usuwaniem treści pirackich wspomnianych wyżej. Taka usługa obejmuje całe katalogi wydawców, ale też poszczególne pozycje (np. daną płytę ). Cała oferta jest dopasowana do potrzeby klienta a takie firmy współpracują nie tylko z dużymi firmami, również z mniejszymi a nawet z indywidualnymi twórcami.
Z uwagi na zapotrzebowanie na obecnym rynku w zakresie takich usług mamy do wyboru, z której z nich chcemy skorzystać. Na wyróżnienie zasługuje CzyścimyInternet . Jest to firma, która cechuje się wysoką jakością wykonywanych usług, dzięki temu posiada bardzo duży portfel klientów. Decydując się na współpracę z wspomnianą firmą  gwarantujemy sobie działania antypirackie na najwyższym poziomie co przekłada się na nasze finanse.

działania antypirackie
Firma prowadzi takie działania jako jednorazowe akcje a także monitoruje całe katalogi klientów. Najczęściej pliki są usuwane z Youtube, Chomikuj, Freedisc.pl, CDA.pl, Fileshark.pl oraz innych serwisów. Dodatkowo firma zapewnia poufność oraz chroni tajemnicę danego przedsiębiorstwa Każde działania antypirackie są ustalone z klientem i indywidualnie dopasowane do jego potrzeb. Na życzenie klienta taka firma może wygenerować raport z którego klient dowie się jaka jest skala piractwa jego treści. Uwzględniając skalę problemu oraz niosące straty należy naprawdę dobrze wybrać, a na tą firmę możemy liczyć. Czy jest to sposób na walkę z piractwem? Na razie jedyny możliwy. Działania antypirackie prowadzone dobrze, gwarantują zachowanie praw autorskich w internecie.