Ekspres Jura – szwajcarska marka gwarancją jakości?

Ekspres Jura – szwajcarska marka gwarancją jakości?

27 czerwca, 2016 Wyłącz przez GZ

Ekspres Jura – jego cechy i funkcje

jaki ekspres jura jest najbardziej odpowiedni do twojego wnetrza

Ekspresy Jura – w wielu markach – to przedstawiciele szwajcarskiej marki, cienionej przez znawców kawy. Jakie funkcje ma sprzęt marki Jura, że umożliwia przygotowywanie lubianego przez ludzi n całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników umysłowych, napoju?

Po pierwsze, ekspres Jura to różne rodzaje kawy, które można za jego pomocą przygotować. Ale zanim doskonale ubita pianka spadnie na powierzchnię kawy, należy wydobyć z ziaren cały smak i aromat. Obie te funkcje są możliwe za pomocą urządzeń wbudowanych w ekspres Jura – młynek zajmuje się mieleniem kawy, która zaraz potem jest zaparzana, a dodatkowy osprzęt pozwala Ci na przygotowanie takiej kawy, na jaką w danym momencie masz ochotę. Może to być zatem kawa ristretto – specjalna odmiana, będąca porcją zaparzoną z dwukrotnie mniejszej ilości wody, aniżeli espresso. Może to być również długie, relaksujące latte.

Co poza tym?

kawa zaparzona w ekspresie jura zachwyci kazdego

Dodatkowe funkcje pozwalają urządzeniu,j jakim jest ekspres Jura, na parzenie kawy w takim naczyniu, w jakim w danej chwili chcesz podać kawę. nie ulega wątpliwości, ,że jeżeli czeka nas trudna przeprasza w pracy, to lepiej zaparzyć sobie kawę w sporym kubku, a jeżeli czarnym, mocnym i krzepiącym napojem chcemy ozdobić ważne spotkanie biznesowe w naszym biurze, chcąc zrobić dobre wrażenie na naszym kliencie, to doskonałym pomysłem będzie wyjęcie z szafy głęboko na tę okazję przetrzymywanej, zastawy porcelanowej. Odpowiednie wlewki, w które ekspres Jura jest wyposażony, pozwala na dostosowanie procesu robienia kawy do naczynia, w jakim zostanie ona podana.

Gdzie kupić taki fajny ekspres?

Sabro, 30-611 Kraków Wysłouchów 3/LU 4
Tel.: 734 146 555
WWW: www.sabro.com.pl
biuro@sabro.com.pl