Ekspres do kawy jura we6, bo czy w biurze można obyć się bez kawy?

Ekspres do kawy jura we6, bo czy w biurze można obyć się bez kawy?

15 listopada, 2018 Wyłączono przez DB

XXI cechuje niesamowity pęd życia, wiele możliwości, otwarcie na nowe kraje, przedsiębiorstwa, o których się nikomu nie śniło, praca, która rozwija nas ale też stawia przed nami mnóstwo wyzwań, którym musimy podołać chcąc zachować stanowiska i piąć się na drabinkach naszych karier. Jak nasz organizm radzi sobie z takim stresem?

Kawa naszym paliwem !

ekspres do kawy jura we6

Zgodzicie się ze mną,że bez porannej kawy człowiek ani rusz. Pijemy mocne espresso, kremowe cappuccino z mlekiem krowim, migdałowym, sojowym. Latem stawiamy na zimne przysmaki jak frappe czy kawy smakowe z lodem. Kawowe przysmaki obecnie są komponowane pod każde wręcz gusta smakowe ! Poranna dawka kofeiny pozwala nam na funkcjonowanie na wysokich obrotach ale niestety nie na długo. Znacie to uczucie spadku energii około 12-15 ? Ja znam i to doskonal. Co wtedy?

Ekspres do kawy jura we6 – czas na dolewkę

ekspres do kawy jura we6

Wtedy czas na kolejną porcję kofeinowych przysmaków. W praktycznie każdej przestrzeni biurowej czy też miejscu pracy znajdziemy ekspres. Dlaczego? Ponieważ obudzony pracownik to efektywny pracownik a na tym naszemu pracodawcy zależy najbardziej. Czy więc wyobrażacie sobie biuro bez ekspresu? Ani rusz ! Dla nowych biur polecamy Ekspres do kawy jura we6, który sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych ze względu na zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów i  zasobnik na ziarna kawy o pojemności 500 g. Także drodzy szefowie obudźcie swoich pracowników zapewniając im stały dostęp do kawy – to mus !