Elementy małej architektury w koncepcji aranżacji przestrzeni

Elementy małej architektury w koncepcji aranżacji przestrzeni

6 grudnia, 2019 Wyłączono przez DB

Koncepcje architektoniczne przewidują wiele elementów małej architektury wykonanych ze stali nierdzewnej czy też ze szkła, bądź kamienia. W przypadku wykończenia mieszkań czy domów jak i przestrzeni publicznych czy też użytkowych. Pytanie, które elementy w tym wypadku są ważne oraz komu zlecić ich wykonanie.

Elementy małej architektury wykonywane przez Ankorę

Ankora to firma, która zlokalizowana jest w Skawinie tuż obok miejscowości Kraków, w województwie małopolskim. Jest to przedsiębiorstwo, które od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych i indywidualnych projektów z takich materiałów jak stal nierdzewna, mosiądz, stal czarna z elementami szklanymi czy też drewnianymi. Dodatkowo Ankora wykonuje także ścianki działowe ze szkła oraz różne indywidualne projekty na zamówienie zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorstw publicznych.

elementy małej architektury na taras

Elementy wnętrza, które mają znaczenie

Szczególnie ważne elementy małej architektury wykonywane przez ankorę to schody oraz balustrady, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Dodatkowo firma wykonuje wszelkiego rodzaju elementy z blachy oraz ze stali nierdzewnej, również elementy wystroju wnętrz jak meble czy lampy oraz wszelkiego rodzaju obudowy. W ofercie firmy znajdują się elementy ogrodowe oraz tarasowe czy bramy i ogrodzenia. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem, któregoś z wymienionych elementów ponieważ cienisz sobie oryginalne przedmioty lub też aranżacja wnętrz jaką zamierzasz wcielić w życie w swoich przestrzeniach ma być nietuzinkowa, warto sprawdzić katalog online realizacji firma ankora i przekonać się czy tego typu wykonawca ci odpowiada.