Epi Smash – doskonały środek o działaniu anrdrogenicznym

Epi Smash – doskonały środek o działaniu anrdrogenicznym

8 października, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli szukasz niezawodnego produktu, który zapewni Ci działanie androgeniczne oraz anaboliczne to koniecznie sprawdź Epi Smash  od firmy BlackStone Labs. Produkt ten jest połączeniem dwóch silnych prohormonów – hexadrone oraz epistane , które razem stanowią niezwykle skuteczną mieszankę.

Epi Smash – zwiększ swoją masę w krótkim czasieh

Epi Smash to produkt, na który składa się między innymi hexadrone, znany także pod postacią 6a-Chloro-androst-4-en-17b-ol-3-one. Jest to prohormon tworzący główną formułę tego niezwykłego produktu. Składnik ten z uwagi na obecność grupy chlorowej nie aromatyzuje do estrogenu, dzięki czemu ogranicza on retencję wody oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia ginekomastii. W małym stopniu konwertuje on do DHT co minimalizuje występowanie jakichkolwiek efektów ubocznych (trądzik, zwiększone wypadanie włosów). Stosowanie hexadrone przez 6 tygodniu zapewni Ci solidny wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Nie jest to kolejny produkt wypełniony po brzegi estrogenem, który sprawia że woda w organizmie jest zatrzymywana i sylwetka wygląda na „zalaną”.

Zadbaj o doskonałe parametry kostne już dziś

Dzięki epistane, który jest drugim składnikiem Epi Smash, poprawisz swoje parametry kostne, a także zredukujesz niechcianą tkankę tłuszczową. Epistane wpływa także na obniżenie stężenia estrogenów w ciele. Warto nadmienić, że BlackStone Labs to marka, która cieszy się niezwykle dobrą opinią, a ich produkty uważane są za bezkonkurencyjne.

Epi Smash