Erotyczne prezenty urodzinowe: czy to dobry pomysł?

Erotyczne prezenty urodzinowe: czy to dobry pomysł?

22 marca, 2019 Wyłączono przez SP

Jeśli tu trafiłeś / trafiłaś, to zapewne nudzą Cię już klasyczne urodzinowe podarunki wręczane drugiej połówce i chcesz spróbować czegoś nowego. Erotyczne prezenty urodzinowe to dość śmiały pomysł, ale są sytuacje, w których z powodzeniem się sprawdzą. Naczelna zasada jest taka: wszystko z umiarem i smakiem. Kilka innych wskazówek co do wyboru figlarnego prezentu dla bliskiej osoby podamy poniżej.

Komu można podarować erotyczny prezent urodzinowy?

Zakładamy, że masz wyczucie i doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, kiedy Twój związek jest na etapie pozwalającym na wymienianie się podobnymi prezentami. Na pytanie postawione w nagłówku moglibyśmy odpowiedzieć przez kontrę: komu NIE wręczać erotycznego prezentu urodzinowego? Partnerowi, o którym wiesz, że nie chce eksperymentować. Nic na siłę i lepiej, byście najpierw wspólnie zdecydowali, czy chcecie wprowadzić do sypialni zabawki erotyczne.

erotyczny zestaw urodzinowy

Pomysły na erotyczny prezent urodzinowy

Jeśli masz pewność, że Twoja druga połówka ucieszy się na taki prezent, zastanów się jeszcze, czy wolisz jej sprawić niespodziankę, czy może wspólnie wybierzecie taki gadżet. Jeśli stawiasz na niespodziankę, przyjrzyj się kilku propozycjom erotycznych prezentów urodzinowych, które przygotowaliśmy dla Was.

W roli ekskluzywnego prezentu polecamy wszystkie akcesoria do krępowania od marki Devo. Specjalizuje się ona w obmyślaniu rekwizytów, które sprawią, że nie będziecie mogli się obronić przez rozkoszą. Przyjrzyjcie się na przykład pełnemu zestawowi zabawek zarówno z linii Secret Garden, jak i Opium.

Jeśli natomiast chcecie więcej pomysłów na erotyczny prezent urodzinowy,erotyczne prezenty urodzinowe zajrzyjcie tutaj: https://releve.pl/blog/erotyczne-prezenty-urodzinowe/