Fifa 18 – stadiony świata, na wyciągnięcie pada!

Fifa 18 – stadiony świata, na wyciągnięcie pada!

25 maja, 2018 Wyłączono przez MF

Fifa 18

Fifa 18 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier, gdzie wcielamy się w rolę jednej z drużyn piłkarskich i bierzemy udział w rozgrywkach na skalę światową, europejską i lokalną. Gra zaprojektowana została przez firmę EA Sports, która jest również autorem takiego hitu jak The Sims (EA Games). To gra dostępna nie tylko na PC, ale również na Playstation i Xbox. W porównaniu do swoich poprzedników, Fifa 18 wprowadza wiele zmian oraz usprawnień w mechanice gry. Poprawie uległa szata graficzna – została ona opracowana przez studio DICE.

Jakie tryby gry dostępne są w Fifie 2018?

Oprócz standardowych trybów, czyli gry dla jednego gracza, on-linowych rozgrywek, pojawia się kampania fabularna. Tym razem gracz wciela się w rolę fikcyjnego zawodnika – Alexa Huntera i bierze udział w drugim sezonie piłkarskich rozgrywek. Kampania nosi nazwę „Droga do sławy”. W nowym module pojawiają się postacie nieobecne w poprzednich częściach gry oraz nowe wątki.

Fifa 18 najlepsza opcja na imprezę!

W Fifie 2018 nie zabrakło również trybu gry wieloosobowej. To świetna propozycja na „męską” (i nie tylko) imprezę!  Piwo, mecz, elementy rywalizacji to gwarancja dobrej zabawy na cały wieczór!