Fifty Shades of Grey Keep Still – czy zniewolenie może przynieść wolność?

Fifty Shades of Grey Keep Still – czy zniewolenie może przynieść wolność?

19 lutego, 2019 Wyłączono przez KB

Krępowanie ruchów przy pomocy Fifty Shades of Grey keep still ze sklepu Releve, sprawi, że wywoła niesamowite uczucie braku kontroli, które może popchnąć cię na krawędź i przetestować wszystko, co do tej pory o sobie myślałeś. Zestaw ten uczyni z ciebie i Twojego partnera akrobatów, którzy próbują tańczyć na wysoko zawieszonej linie. Poprzez oddanie kontroli, możesz zdecydować się na coś, na co nigdy wcześniej nie miałaś bądź nie miałeś odwagi. Krępowanie to tak naprawdę balansowanie między zaufaniem a strachem, niemocą i pragnieniem wolności, uwolnieniem i zniewoleniem.

Przeżyj to inaczej….

Krępowanie przy pomocy Fifty Shades of Grey keep still to tak naprawdę doświadczenie graniczne, zarówno dla skrępowanego jak i krępującego. Obie strony mogą przeżyć coś zupełnie niestandardowego, ale zwłaszcza na stronie krępującej ciąży wielka odpowiedzialność.

Fifty shades of Grey keep still – BDSM jak w filmie

Kolekcja Fifty Shades of Grey keep still nawiązuje bezpośrednio do filmu pod tym samym tytułem, który zaprezentował szerszej publiczności, czym jest BDSM i że wprowadzenie takiego sposobu zdobywania rozkoszy nie jest niczym złym, o ile wszyscy zainteresowani się zgadzają. Warto podkreślić, że przedstawione akcesoria do krępowania mają na celu przynieść rozkosz obu stroną, nie tylko stronie dominującej! Sprawdź pełną ofertę luksusowego sklepu erotycznego Releve!